تشریفات مجالس

ورودی باغ عروسی

1.ظرفیت پذیرش مهمانان
تمامی باغ ها یا باغ تالارها قبل از عد قرارداد در رابطه با تعداد پذیرش میهمانان لیستی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.امامی بایست توجه کنید که تعدادمهمانانی که از سمت مدیریت تعیین شده است با فضای محل عروسی مناسب باشد.
زیرا امکان دارد برخی افراد برای سود بیشتر خود بدون توجه به ظرفیت باغ تعداد میهمانان را بدهند.اما شما به عنوان صاحب مجلس این اختیار را دارید که فضای باغ را بررسی کنید و سپس آن را با با تعداد میهمانانتان بسنجید.

2.هزینه ی ورودی باغ
هزینه ی ورودی تمامی باغ ها با یکدیگر یکسان نیست. از طرفی دیگر نمیتوان یک باغ را به علت دریافت ورودی بیشتر به بی انصافی متهم نمود.زیرا ممکن است برای خود دلایلی داشته باشد.برای مثال باغ هایی با امکانات بیشتر و فضایی بزرگتر هزینه های بیشتری را دریافت می کنند.و برخی باغ ها به علت کیفیت نازل خدماتشان ورودی کمتری را دریافت می کنند.
بنابراین هزینه ورودی باغ ها معیار مناسبی برای مقایسه باغ ها نبوده و می بایست به سطح کیفیت خدمات ارائه شونده توجه نمود.

3.امکانات باغ
باغ ها به علت داشتن فضایی باز برای پذیرایی مناسب ترند. اما برخی محدودیت های باغ ممکن است خدمات و تشریفات عروسی  را مختل کنند.بطور مثال اب و هوای باغ به علت باز بودن فضای آن در شرایط بارانی و سرد مناسب نیست.بنابراین می بایست باغ از سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب برخوردار باشد.همچنین داشتن سایبان نیز از مواردی است که قبل از عقد قرارداد می بایست به آن توجه شود.زیرا در این صورت با بارش باران نیز جایی برای نگرانی نیست.
ادامه مطلب …

تشریفات مجالس

چیدمان میز شام عروسی در باغ تالار عروسی

مهمترین وسیله در باغ عروسی میز و صندلی آن می باشد.چیدمان مناسب و صحیح میز و صندلی ها و حالت قراردادن آنها در کنار یکدیگر تاثیر بسزایی در دکوراسیون محل برگزاری عروسیتان دارد.
بدیهی است که تزئینات و چیدمان در باغ تاثیر بسزایی در برگزاری تشریفات عروسی شما دارد.بطور مثال در برخی مواقع برای برگزاری مراسم فضای کمی را در احتیار داریم اما با چیدمان صحیح این مساله را بطور کامل  پوشش می دهد.
همچنین این چیدمان باید طوری باشد که رفت و امد مهمانها با سهولت صورت گیرد و فضای کافی برای ارائه خدمات و پذیرایی وجود داشته باشد.زیرا اگر مهمانان در این فضا احساس آسایش و راحتی نداشته باشند از برگزاری تشریفات عروسی ناخرسند خواهند بود و این مساله بر اجرای مراسم تاثیری منفی خواهد گذاشت.
تزئینات و دکوراسیون در اجرای مراسم عروسی در باغ تالار یا تالار پذیرایی اهمیت بسیاری دارد.لازم به ذکر است که طراحی دکوراسیون در باغ های عروسی حساس تر و دشوارتر از تزئینات در فضای بسته و سالن های پذیرایی است.
چیدمان میز و صندلی های عروسی می تواند توسط پرسنل باغ تالار یا سالن و یا به سلیقه ی شخصی میزبان صورت گیرد.از آنجایی که جشن عروسی تنها یکبار در طول زندگی هر فردی اتفاق می افتد.هرچه از خاص بودن و حساسیت آنروز بگوییم باز هم کم است چرا که باید با دقت کامل تمامی امورات مربوط به تزئین و دکوراسیون صورت گیرد.
مهم ترین نکات در طراحی چیدمان میز شام عروسی:

  • استفاده از رومیزی جذاب
  • بکار بردن گل در تزئینات
  • استفاده از دستمال سفره
  • استفاده از شمع
  • نحوه ی چیدمان قاشق,چنگال و چاقو

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
https://www.facebook.com/weddingg.aslani
https://twitter.com/aslaniwedding
https://www.linkedin.com/in/aslani-wedding
https://plus.google.com/u/0/110657877363633663843