تشریفات مجالس

چیدمان میز شام عروسی در باغ تالار عروسی

مهمترین وسیله در باغ عروسی میز و صندلی آن می باشد.چیدمان مناسب و صحیح میز و صندلی ها و حالت قراردادن آنها در کنار یکدیگر تاثیر بسزایی در دکوراسیون محل برگزاری عروسیتان دارد.
بدیهی است که تزئینات و چیدمان در باغ تاثیر بسزایی در برگزاری تشریفات عروسی شما دارد.بطور مثال در برخی مواقع برای برگزاری مراسم فضای کمی را در احتیار داریم اما با چیدمان صحیح این مساله را بطور کامل  پوشش می دهد.
همچنین این چیدمان باید طوری باشد که رفت و امد مهمانها با سهولت صورت گیرد و فضای کافی برای ارائه خدمات و پذیرایی وجود داشته باشد.زیرا اگر مهمانان در این فضا احساس آسایش و راحتی نداشته باشند از برگزاری تشریفات عروسی ناخرسند خواهند بود و این مساله بر اجرای مراسم تاثیری منفی خواهد گذاشت.
تزئینات و دکوراسیون در اجرای مراسم عروسی در باغ تالار یا تالار پذیرایی اهمیت بسیاری دارد.لازم به ذکر است که طراحی دکوراسیون در باغ های عروسی حساس تر و دشوارتر از تزئینات در فضای بسته و سالن های پذیرایی است.
چیدمان میز و صندلی های عروسی می تواند توسط پرسنل باغ تالار یا سالن و یا به سلیقه ی شخصی میزبان صورت گیرد.از آنجایی که جشن عروسی تنها یکبار در طول زندگی هر فردی اتفاق می افتد.هرچه از خاص بودن و حساسیت آنروز بگوییم باز هم کم است چرا که باید با دقت کامل تمامی امورات مربوط به تزئین و دکوراسیون صورت گیرد.
مهم ترین نکات در طراحی چیدمان میز شام عروسی:

  • استفاده از رومیزی جذاب
  • بکار بردن گل در تزئینات
  • استفاده از دستمال سفره
  • استفاده از شمع
  • نحوه ی چیدمان قاشق,چنگال و چاقو

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
https://www.facebook.com/weddingg.aslani
https://twitter.com/aslaniwedding
https://www.linkedin.com/in/aslani-wedding
https://plus.google.com/u/0/110657877363633663843