تشریفات مجالس

نکات مهم در برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی همیشه مسئله ای بسیار مهم برای عروس و داماد و خانواده ها بوده است و خاطرات زیبای آن همیشه در یاد میهمانان و عروس و داماد می ماند.برگزاری یک مراسم عروسی مجلل و باشکوه نیازمند رعایت نکاتی است که در این قسمت برای شما بازگو می کنیم:
1. کروکی باغ تالار عروسی
با توجه به این که اکثر تالارها و باغ های عروسی در خارج از شهر هستند پیدا کردن آنها کمی مشکل است . از طرفی ممکن است عروس و داماد نیز دیر به مراسم عروسی رسیده و نظم جشنتان کمی به هم خورده و خاطرات تلخی را برایتان بجا بگذارد.بنابراین حتما یک کروکی دقیق از محل برگزاری عروسی خود کشیده و در اختیار تمامی مهمانانتان قرار دهید.
2.برای استفاده از خدمات و تشریفات مجالس و برگزاری مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی به عقد نامه تان نیاز خواهید داشت و باید به طور رسمی ازدواج کرده باشید.بنابراین حتما عقد نامه را به همراه خود داشته باشید.
3.وسواس به خرج ندهید
توجه بیش از اندازه عروس خانم ها به جزئیات ,باعث می شود تا از اصل قضیه باز بمانند.سعی کنید در این شب نگرانی ها را از خودتان دور کرده و شاد باشید تا هم به خود و هم به مهمانانتان خوش بگذرد.
4.نظر خود را باز گو کنید
برگزاری جشن عروسی تنها به خاطر شما عروس و داماد عزیز است.بنابراین در نحوه برگزاری مراسم عروسیتان نظر خود را به صورت کامل بیان کنید تا پس از مراسم حسرت نخورید.
5.احتمالات را در بودجه بندی در نظر بگیرید
در این مورد انتخاب یک موسسه تشریفات مجالس معتبر و با تجربه می تواند به نفع شما باشد و بسیاری از هزینه ها را کاهش دهد.در هزینه های عروسی,سعی کنید قیمت ها را بالاتر از حد انتظار در نظر بگیرید.
6.راز نگه دار باشید
اگر کسی در رابطه با نحوه برگزاری مراسمتان و هم چنین تعداد مهمانان از شما پرسید سعی کنید راز نگه دار باشید و با لبخند این گونه پاسخ دهید که قرار است سورپرایز شوید.این کار باعث شده تا دیگران در برگزاری جشن عروسی شما دخالت نکنند.
7.مهمانان ناشناس را دعوت نکنید
هر چه تعداد مهمان ها کمتر باشد امکان اینکه مراسم شما بصورت مجلل تر برگزار شود فراهم خواهد شد.بنابراین از دعوت میهمان های ناشناس خودداری کنید.
8.مدیریت هزینه ها
برای کاهش هزینه های جشن عروسی از موسسه خدمات مجالس خود بخواهید که یک نفر را برای مدیریت هزینه ها در نظر بگیرد.