تشریفات مجالس

قیمت باغ عروسی در تهران

چشم و هم چشمی و روی آوردن به تجملات یکی از مهم ترین عواملی است که عروس و دامادها  تصمیم می گیرند تا مراسم عروسی خود را به همراه هزینه های ستگین برگزار کنند.برگزاری مراسم عروسی مجلل مختص به افراد ثروتمند جامعه نیست.بسیاری از زوج ها که وضعیت مالی متوسطی دارند نیز برای برگزاری مراسم عروسی خود وام های سنگین گرفته و یا از اطرافیان خود پول قرض گرفته تا بتوانند از پس هزینه های عروسی خود بر آیند.
اما گاهی اوقات این خانواده ها هستند به برگزاری عروسی بسیار مجلل اصرار داشته و خود عروس و داماد تمایل زیادی به برگزاری عروسی با تجملات فراوان ندارند.
این امر می تواند مشکلات بسیار زیادی را در ابتدای ززندگی زوج ها ی جوان به همراه داشته باشد.
یکی از دلایلی که باعث شده تا بسیاری از جوانان تمایل زیادی به ازدواج نداشته باشند همین توقعات و اصرار بر برگزاری مراسمات سنگین و تجملاتی است.در صورپتیکه اگر کمی ازین تجملات و هزینه ها را کاهش دهیم کمک زیادی به زندگی مشترک کرده ایم.
یکی از هزنه های اصلی در مراسم عروسی شام عروسی است. شام عروسی با توجه به نوع منوی انتخای شما و باغ تالار متفاوت است.اما در صورتیکه منوی انتخابی شما سلف سرویس باشد از 40 هزار تومان شروع خواهد شد.

  1. تشریفات مجالس اصلانی سعی دارد تا بهترین تشریفات و خدمات مجالس را مناسب با هر بودجه ای ارائه دهد تا تمامی زوج های جوان بتوانند جشن عروسی با شکوه را تجربه نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
https://www.facebook.com/weddingg.aslani
https://twitter.com/aslaniwedding
https://www.linkedin.com/in/aslani-wedding
https://plus.google.com/u/0/110657877363633663843