باغ تالار

تالار هاي تشريفاتي

اولين کاري که موسسات خدماتي و تشريفاتي انجام مي دهند,سليقه عروس و داماد را بررسي کرده,ميزان بودجه آنها را در نظر گرفته و مناسب سليقه و ميزان بودجه شان بهترين ها را به آنها پيشنهاد مي کنند.
موسسات تشريفاتي با در نظر گرفتن تعداد مهمانان,سليقه ي زوج ها و نوع مراسم(عقد,عروسي و نامزدي)مناسب ترين گزينه را پيش روي عروس و داماد عروس مي دهند.
اولين گامي که موسسات تشريفات مجالس بر ميدارند انتخاب يک باغ تالار,باغ عروسي و یا سالن پذيرايي است.
سپس انتخاب يک گروه موسيقي کاربلد,انتخاب يک گروه تصوير برداري و عکس برداري حرفه اي,تهيه کارت دعوت عروسي,معرفي قنادي خوب براي تهيه کيک و شيريني عروسي,گل آرايي سالن و جايگاه عروس و داماد,تزئين ماشين عروس و بسياري از موارد ديگر است که همگي اين موارد با در نظر گرفتن سلايق ميزبان صورت مي گيرد.
از ديگر وظايف اين موسسات, خدمات مربوط به پذيرايي است مانند سرو غذا,نوشيدني,ميوه و …

بنابراين شما مراسم عروسي خود را به گونه هاي مختلفی مي توانید برگزار کنيد. مي توان يک عروسي کوچک با تشريفات کم تر و يا يک جشن بزرگ با تشريفات عروسي بزرگ در يک باغ عروسي,باغ تالار و يا سالن مجلل و لوکس برگزار کرد.

تشريفات بزرگ اصلاني با در نظر گرفتن بودجه و سليقه شما با مشاوره هاي متعدد قبل از اجراي مراسم شما سعي بر آن دارد جشن با شکوه و به ياد ماندني را با صرف کمترين هزينه برگزار نمايد و استرس هاي مرسوم قبل از روز جشن را براي شما به حداقل برساند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
https://www.facebook.com/weddingg.aslani
https://twitter.com/aslaniwedding
https://www.linkedin.com/in/aslani-wedding
https://plus.google.com/u/0/110657877363633663843