تشریفات مجالس

برگزاري مراسم عروسي در باغ

مراسم عروسي در باغ عروسي اغلب مورد توجه کساني قرار مي گيرد که از محيط شهر و شلوغي هاي آن به دلايل مختلف خسته شده اند و معمولا اين گفنه مراسم ها در فضاي باز و در بعضي مواقع روستايي برگار مي شوند.
اين گونه مراسم ها به دليل محيط بسيار زيبايي آن داراي آرامشي هستند که عروس و داماد از آن لذت مي برند.
در صورتي که تصميم به برگزاري مراسم عروسي در باغ و فضاي باز را گرفته ايد,مي توان از باغ هايي با نماهاي مختلف استفاده کرد بطور مثال باغ هايي با مکان هاي تفريحي و يا باغ هايي که داراي استراحت گاه هاي متفاوت هستند. همچنين مي توان براي برگزازي عروسي از مزرعه نيز استفاده کرد.
مزارعي وجود دارند که مخصوص برگزاري جشن هاي عروسي مي باشند.
اما معمولا اينگونه مراسم ها معمولا مورد توجه توجه عروس و دامادهايي قرار مي گيرد که علاقه زيادي به زندگي روستايي را دارند.
بنابراين در صورتيکه هميشه در ذهن خود چنين رويايي را داشته ايد که مراسم عروسيتان را در باغ برگزار کنيد حتما يکي از موارد زير در مورد شما صدق مي کند.

  • عاشق سبک زندگي روستايي هستيد.
  • زيبايي طبيعت به شما حس نشاط و سرزندگي را مي بخشد.با توجه به نکات ذکر شده در ميابيم که انتخاب مکان عروسي امري است کاملا سليقه اي و در نهايت به تصميم عروس و داماد بستگي دارد.بنابراين بهتر است با شناختي بيشتر از سليقه و علايق يکديگر محل برگزاري عروسي خود را تعيين کنيد.
  1. تشریفات مجالس اصلانی سعی دارد تا بهترین تشریفات و خدمات مجالس را مناسب با هر بودجه ای ارائه دهد تا تمامی زوج های جوان بتوانند جشن عروسی با شکوه را تجربه نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
https://www.facebook.com/weddingg.aslani
https://twitter.com/aslaniwedding
https://www.linkedin.com/in/aslani-wedding
https://plus.google.com/u/0/110657877363633663843