تشریفات مجالس

برنامه ریزی برای جشن عروسی

راهنمای کامل برگزاری مراسم عروسی
استفاده از تجربه دیگران در هر کاری بسیار کمک می کند.تشریفات مجالس اصلانی به بیش از یک دهه تجربه در برگزاری مراسم عروسی,عقد ,نامزدی و تولد تجارب خود را در اختیار شما عروس و داماد گرامی قرار می دهد تا جشن عروسی خود را با کیفیتی بالا و مناسب و هم چنین با هزینه ای کمتر برگزار کنید.


1.خوشرو باشید:
امکان دارد در روز عروسیتان اتفاقاتی رخ دهد که موجب دلخوری شوند اما در اینگونه مواقع خوشرویی و خوش خلقی شما بهترین راه حل است تا هم شما و هم اطرافیانتان از عروسی لذت ببرند.
2.آرامش خود را حفط کنید:
تمامی اتفاقات در روز جشن عروسی مسلما همان گونه که می خواهید نخواهند رخ داد.دیر رسیدن ماشین,ترافیک و… همگی این ها ممکن است رخ دهند بنابراین بهترین عکس العمل در این گونه مواقع حفظ آرامش و خونسردی خودتان است تا بهترین ها برایتان رقم بخورند.
3.مسافت را در نظر بگیرید:
از بزرگترین مشکلات عروسی دوری به تالار پذیرایی و یا دوری از آرایشگاه عروس است.سعی کنید آتلیه,آرایشگاه عروس و تالار را نزدیک به یکدیگر انتخاب کنید.
4.طبیعی باشید:
در روز عروسی خود کاملا طبیعی باشید زیرا در این روز از صبح تا شب عروس و داماد در مقابل دوربین فیلم برداری خواهند بود.
5.سعی کنید زودتر برسید:
آقا داماد سعی کند به محض تمام شدن کار عروس خانم در آرایشگاه خود را به آرایشگاه برساند زیرا مشاهده شده که درصد بالایی از عروس خانم ها که کارشان در آرایشگاه تمام می شود بین ده دقیقه تا نیم  ساعت منتظر آقا داماد می مانند تا از راه برسند.
6.تشکر و قدر دانی را فراموش نکنید:
مراسم که به پایان می رسد میزبان ها و گروه تشریفات خسته هستند.بنابراین تشکر و قدردانی را در پایان مجلس از اعضای خانواده و تیم تشریفات  فراموش نکنید.