تشریفات مجالس

باغ تالار تشریفات

یکی از مهم ترین نکاتی که عروس و داماد ها می بایست قبل از مراسم عروسی به آن بیاندیشند و راجب آن تصمیم بگیرند این است که می خواهند مراسم عروسیشان چگونه برگزار شود؟
مراسم عروسی ساده و دوستانه؟ مراسم عروسی رسمی؟ و یا مراسمی لوکس و مجلل در باغ تالار و سالنی تشریفاتی؟!
مسلما برگزاری این دو نوع مراسم هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ شکوه و جلال با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند.
جشن عروسی تشریفاتی و مجلل به لحاظ زیبایی و شکوه در رتبه ی بالاتری قرار داشته ولی برگزاری مراسمی ساده به لحاظ اقتصادی حتما به صرفه تر می باشد.
در جشن عروسی تشریفاتی تزئینات باغ تالار یا سالن با انبوهی از گل و اکسسوری ها به همراه خدماتی متنوع به میهمانان ارائه می شود.هم چنین در چنین مراسمی عکس های عروسی شما و هم چنین فیلم عروسیتان تحت تاثیر تزئینات محیط بسیار زیباتر خواهد بود.
در عروسی های تشریفاتی و مجلل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با موادی با کیفیت عالی و درجه یک و مناسب برای هر نوع ذائقه ای طبخ می شود و انواع نوشیدنی گرم و سرد و دسرهای مختلف برای پذیرایی مهمانان وجود خواهد داشت.
در اینگونه مراسم ها گروه های موسیقی و خوانندگان مطرح کشور اجرای موسیقی مراسم را بر عهده گرفته تا شبی شاد و خاطره انگیز را برای شما و مهمانانتان رقم بزنند.تشریفات مجالس اصلانی با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه شما با مشاوره های متعدد قبل از اجرای مراسم شما سعی بر آن دارد جشن با شکوه و به یاد ماندنی را با صرف کمترین هزینه برگزار نماید و استرس های مرسوم قبل از روز جشن را برای شما به حداقل برساند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
https://www.facebook.com/weddingg.aslani
https://twitter.com/aslaniwedding
https://www.linkedin.com/in/aslani-wedding
https://plus.google.com/u/0/110657877363633663843